Wypieki Rajewskich - strona główna
kłosy
znajdujesz się w dziale: O firmie
PPHU "ADAR" Sp.j. to firma podtrzymująca tradycje rodzinne w branży piekarskiej od 1945 r.

Należymy do czołówki firm na rynku wałbrzyskich producentów artykułów piekarskich i ciastkarskich.

Dysponujemy bardzo nowoczesnym zakładem, co nie stanowi przeszkody aby produkować nasze pieczywo i inne wyroby według starych, sprawdzonych technologii, między innymi polegających na prowadzeniu wielofazowej, kontrolowanej fermentacji kwasu, dzięki czemu rozmnożone bakterie kwasu mlekowego L(+) mają korzystny wpływ na układ trawienny człowieka, a tym samym zapewnia to naszym wyrobom doskonałe walory smakowe.

Umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością, a także przestrzeganie reżimu technologicznego plus wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza stanowi o sile i popularności piekarni "ADAR". Takie podejście do produkcji umożliwia sprostanie gustom konsumentów i skuteczne konkurowanie na rynku pieczywa, ciast i ciastek.

Proponujemy pełną gamę asortymentu od tradycyjnego pieczywa pszennego poprzez pszenno-żytnie do żytniego z mąk gruboziarnistych, wysokiej jakości bułkę tartą i pieczywo gastronomiczne.
Poza tym szeroka i wszechstronna oferta ciast, ciastek i tortów urozmaica naszą ofertę.

Rzetelna firmaI to wszystko w trosce o swoich klientów wyprodukowane w oparciu o wdrożony i przestrzegany system HACCP z naciskiem na jakość, smak i zdrowie.

Wszystkie nasze produkty dowozimy wyspecjalizowanym transportem do Zamawiającego.
Projekt i wykonanie SN-DESIGN
facebook